Pověřená ředitelka:

Mgr. Eva Krejčíková

strom: jabloň
motto: „Věřím, že jsem tam, kde mám být.“  Je pro mne důležité dělat věci dobře, s láskou a poctivě.

Pedagogové:

Mgr. Drahomíra Hastíková (třídní učitelka 4.- 5. roč.)

strom: dub
motto: „Je pro mne radost pracovat   v živé komunitě,  kde se všichni vzájemně inspirují,  podporují a společně tvoří.“  Baví mne rozvíjet v dětech zvídavost, pozorné vnímání. Zajímá mne zdravý životní styl a
jóga. Mám ráda duby pro jejich sílu.

Mgr. Matylda Hádková (třídní učitelka 2. – 3. roč.)

strom: baobab
motto: “A co dělá paní učitelka?” zeptala se jedna dívenka. “Vybaluje dětem bonbóny z papírků, co by dělala jiného, ty hloupá,” vysvětlovala Pipi.

Mgr. Petra Sosnová (asistentka pedagoga)

strom: bříza
motto: “Bříza je symbolem čistoty a nových začátků. Líbí se mi její vyjímečnost a odolnost a zároveň mě inspiruje, jak úchvatná a harmonická umí vytvářet společenství.”

Charmaine (učitelka anglického jazyka)

strom: narra
motto:  Goodbetterbest. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. And don not forget to always have FUN.

Ilona Hovorková (vychovatelka školní družiny)

strom: trnovník akát

motto: “Je důležité si život užívat a dělat věci, které mají smysl.”

Provozní zaměstnanci:

Miroslava Lamačová (provozní zaměstnankyně)

strom: višeň
motto: „Všechno má své místo“

Petra Hrdličková (vedoucí školní jídelny)

strom: lípa
motto: „Pravidla nejsou povidla.“